reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Tanıtımına az bir süre kala yeni iPad Pro hakkında son bilgiler

Bu ay tanıtılmasını beklediğimiz yeni iPad Pro hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay yeni iPhone ve Apple Watch modellerini görücüye çıkaran Apple’ın bu ay yeni iPad Pro’yu tanıtacağı konuşuluyor.

Gelen son bilgilere göre yeni iPad Pro, USB-C bağlantısına destek verecek. Bu bağlantı sayesinde iPad Pro’nun 4K HDR videoları harici monitörlere gönderebilecek. Yeni bir Apple Pencil’ın da yeni iPad Pro ile gelmesi bekleniyor. Kalemin iPad Pro’ya yakınlaştığında otomatik olarak eşleneceği ifade ediliyor. iPad Pro’da olması beklenen bir diğer iddia ise TrueDepth destekli Face ID kamera. Yüz tanıma sistemine destek vereceği söylenen tabletin iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde olduğu gibi derinlik algılayabileceği ifade ediliyor. Animoji’lere de destek vermesini beklediğimiz iPad Pro’da yeni bir manyetik konnektörün de olacağı söyleniyor. Çentiksiz tasarıma sahip olacağı belirtilen yeni iPad Pro’nun satış fiyatına dair bir dedikodu ise henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Mac modelleri de yolda

Geçtiğimiz temmuz ayında 13 inç ve 15 inçlik MacBook Pro modellerini güncelleyen Apple’ın MacBook Air, Mac mini ve iMac modellerinde güncelleştirmeler yapması bekleniyor. Apple’ın yazılım tarafında da yeni güncellemeleri indirmeye sunacağı ifade ediliyor. iOS 12.1 ve watchOS 5.1’in etkinlik sonrasında indirmeye sunulacağı söyleniyor. Apple’ın satışı yılan hikayesine dönen kablosuz şarj cihazı AirPower’ı da satışa sunma ihtimali kuvvetle muhtemel.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs Max’in tanıtım videosu