reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Yeni iPad Pro etkinliği nasıl canlı izlenir?

Yeni iPad Pro’nun tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz yeni iPad Pro, 30 Ekim’de New York’ta gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak.

Daha ince ekran çerçeveleriyle fark yaratmasını beklediğimiz tabletin yeniliklerini merak ediyorsanız canlı yayını Apple’ın internet sayfası üzerinden veya Apple TV’deki Apple Etkinlikleri uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. Etkinliğin Türkiye saati 17:00’da gerçekleşeceğini söyleyelim.

Yeni iPad Pro’nun USB-C bağlantısına destek vereceği belirtiliyor. Bu bağlantı sayesinde iPad Pro’nun 4K HDR videoları harici monitörlere gönderebilecek. Yeni bir Apple Pencil’ın da yeni iPad Pro ile gelmesi bekleniyor. Kalemin iPad Pro’ya yakınlaştığında otomatik olarak eşleneceği ifade ediliyor. iPad Pro’da olması beklenen bir diğer iddia ise TrueDepth destekli Face ID kamera. Yüz tanıma sistemine destek vereceği söylenen tabletin iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde olduğu gibi derinlik algılayabileceği ifade ediliyor. Animoji’lere de destek vermesini beklediğimiz iPad Pro’da yeni bir manyetik konnektörün de olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad Pro’nun satış fiyatı belli oldu mu?

Çentiksiz tasarıma sahip olacağı belirtilen yeni iPad Pro’nun satış fiyatına dair bir dedikodu ise henüz açığa çıkmış değil. 30 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte güncellenmiş Mac mini ve MacBook Air gibi bilgisayarların da görücüye çıkması bekleniyor. Etkinlikte aynı zamanda AirPower’ın da satış tarihinin açıklanması kuvvetle muhtemel.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs Max’in tanıtım videosu