reklamı kapat

POPÜLER

Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple
Apple

Apple’ın 30 Ekim etkinliği için hazırladığı göz alıcı logo tasarımları [Galeri]

Apple, geçen gün yeni iPad Pro ve Mac bilgisayarları tanıtacağı 30 Ekim etkinliği duyurudu. Ancak firma bunun daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde yaptı.

Geçen ay iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR ve Watch Series 4 modellerini lanse eden Apple, diğer yeni ürünlerini ise 30 Ekim tarihinde görücüye çıkartmaya hazırlanıyor. 2018 sonunu bu açıdan ikiye bölen firma, yeni etkinlik için gerçekten ilginç de bir yol izledi. Firma, basın kuruluşlarına gönderdiği her dijital basın davetiyesine farklı tasarlanmış bir logo ekledi. Yukarıda yer alan bu galeride görebileceğiniz logolara arasında gerçekten çok güzel tasarımlar yer alıyor. Yeni etikinliğinin davetiyesine bile çok ciddi emek harcayan firma, güzel ürünlerin yolda olduğunun sinyalini veriyor deniyor. İkonik elmayı sanat ile birleştiren firma, görüldüğü üzere her şekilde gündeme gelmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple bu etkinlikte neler tanıtacak?

Burada özellikle 2018 iPad Pro modelleri merak ediliyor. Tablet modelleri 12,9 inç ve 10,5 inç olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. Bilgisayar tarafında ise ilk olarak uygun fiyatlı bir MacBook bekleniyor. Ayrıca iMac dahil diğer modellerin de güncel teknolojilerle yenilenmesi bekleniyor. Buna ek olarak modüler tasarımlı Mac Pro’nun da görücüye çıkartılacağı konuşuluyor. Ayrıca Mac Mini tarafında da ciddi bir güncelleme bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni modelleri