reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple kullanıcılarına sevindirici haber

Televizyon içerikleriyle ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Apple, çok yakında kullanıcılarını mutlu etmeye hazırlanıyor.

CNBC’nin aktardığı habere göre şirket, orijinal televizyon içeriklerini şirket kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlayacak. Apple imzalı içeriklerin TV uygulaması üzerinden kullanıcılarla buluşacağı ifade ediliyor. İçeriklerin net geliş tarihi henüz belli olmasa da şirkete yakın yanaklar orijinal televizyon içeriklerinin 2019 yılının başında yayınlanacağını söylüyor. Netflix ve Amazon Prime gibi video servislerine rakip olmasını beklediğimiz serviste dünyaca ünlü isimlerin yer alacağı söyleniyor. Bu isimler arasında Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Oprah Winfrey ve daha birçok ünlü ismin yer alacağı dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad Pro yolda

Şirketin bu ay düzenleyeceği etkinlikte yeniden tasarlanmış iPad Pro’yu görücüye çıkaracağına kesin gözüyle bakılıyor. Tabletin 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geleceği konuşuluyor. Daha ince ekran çerçevelerine sahip olacağı ifade edilen tabletlerin yüz tanıma sistemi Face ID’ye de destek vereceği belirtiliyor. Çentiksiz ve tamamen ekranla gelmesini beklediğimiz tabletlerde Touch ID teknolojisinin yer alması beklenmiyor. Geçtiğimiz temmuz ayında 13 inç ve 15 inçlik MacBook Pro modellerini güncelleyen Apple’ın MacBook Air, Mac mini ve iMac modellerinde güncelleştirmeler yapması bekleniyor. Apple’ın satışı yılan hikayesine dönen kablosuz şarj cihazı AirPower’ı da satışa sunma ihtimali kuvvetle muhtemel.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs Max’in tanıtım videosu