reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4 Xiaomi Mi Band 4
Huawei Band 4 Xiaomi Mi Band 4
Huawei Band 4 Pro Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik
Huawei Band 4 Pro Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 4 için yeni rakip geldi; karşınızda Huawei Band 4 ve fiyat dahil tüm özellikleri

Huawei uzun süredir merak edilen yeni akıllı bileklik modelini görücüye çıkarttı. Kısa süre önce Xiaomi Mi Band 4 kadar iddialı Huawei Band 4 tanıtıldı;

Xiaomi Mi Band 4 karşısına güçlü bir rakip daha çıktı. Daha önce Huawei Mate 30’lar ile gelmesi beklenen ancak gelmeyen Huawei Band 4, bugün Çin’de düzenlenen etkinlikte görücüye çıkartıldı. Görebileceğiniz üzere standart bir tasarıma sahip olan akıllı bileklik, 0,96 inç 80×160 piksel TFT renkli bir ekran üstüne kuruluyor. Kayışları değiştirilebilir tasarlanan bileklik, donanımsal olarak dolu dolu geliyor. Gücünü yeni duyduğumuz Apollo 3 isimli bir işlemciden alan model, bünyesinde GPS, hareket sensörü, jeomanyetik sensör, hava basıncı sensörü ve optik kalp sensörü taşıyor. Optik kalp sensörü ile nabız ölçümü yapabilen ve bunu detaylı aktivite takip sürecine dahil edebilen ürün, uyku takibi desteği taşıyor ve bir akıllı bileklikten beklendiği üzere su geçirmiyor. Bünyesinde tek bir dokunmatik kontrol butonu bulunan bileklik, telefonlarla Bluetooth üzerinden haberleşiyor ve tüm bildirimleri üstüne alabiliyor.

Huawei Band 4 Xiaomi Mi Band 4
Huawei Band 4 Pro Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik
Huawei Band 4 Pro Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik

Ekranında anlık olarak saat, tarih ve atılan adım sayısı hakkında bilgi verebilen akıllı bileklik, hemen aşağıda görebileceğiniz üzere USB şarj portunu kayışının içine alt kısmına saklıyor. Bu gerçekten oldukça kullanışlı görünüyor ve sık sık kaybolan harici şarj cihazına olan ihtiyacı bitiriyor. Genel olarak burada detaylandırdığımız Honor Band 5i ile aynı olan bileklik, herkese hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4 akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4 kadar iddialı

Özellikle Huawei akıllı telefon sahiplerinin dikkatini çekecek akıllı bileklik, yaklaşık olarak 28 dolar fiyat etiketiyle ilk olarak Çin’de satışa çıkıyor. Modelin Türkiye’de de satılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un Android’li akıllı telefonu