reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Akıllı telefon tarafının büyük ismi Huawei‘nin en son akıllı bileklik modellerinden Huawei Band 4 Pro Türkiye’de satışa sunuldu.

Xiaomi Mi Band 5 rakibi olmaya gelen Huawei Band 4 Pro, üç farklı renk seçeneğiyle artık Türkiye’de de geniş çaplı olarak elde edilebiliyor. Modelin açıklanan resmi garantili satış fiyatı ise 499 TL seviyesinde yer alıyor. Son indirimler ile 269 TL‘ye satılan Mi Band 5’e oranla çok daha pahalı olan bileklik, görebileceğiniz üzere standart bir tasarıma sahip ve bünyesinde 0,95 inç renkli bir AMOLED ekran barındırıyor. Bu ekranda saat ve kalan pil ömrü yanında atılan adım ile yakılan kalori miktarını gösterebilen model, bağlantılı olarak her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Ürünün burada 127 farklı spora destek verdiği söyleniyor. Üçüncü parti ana ekranların da yüklenebildiği model, ön yüzünde tek bir dokunmatik kontrol butonu taşıyor. Nabız ölçümü de yapabilen bileklik, bünyesinde GPS ile NFC birimleri barındırıyor. Uyku takibi yapabilen ve aynı zamanda kandaki oksijen doygunluğunu da ölçebilen Band 4 Pro akıllı bileklik, gerçekten gelişmiş bir seçenek konumunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik dikkat çekiyor

Birçok farklı özelleştirilebilir saat arayüzü ile gelen bileklik, Türkiye’de 499 TL satış fiyatıyla nasıl bir performans gösterecek merakla bekliyoruz. Modeli direkt olarak buradan satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelişmiş tablet modeli