reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 7 akıllı bileklik

Huawei Band 7 için tasarım ve özellikler tanıtım öncesi sızdırıldı

Huawei Mate Xs 2 ve Huawei Watch GT 3 Pro yanında ortaya çıktığı kadarıyla Huawei Band 7 akıllı bileklik de tanıtılacak.

Akıllı saat ile akıllı bileklik arasında hibrit bir çözüm olan Huawei Band 7, yerini alacağı Huawei Band 6’dan daha ince ve hafif bir gövde ile beraber 28 Nisan tarihinde resmen lanse ediliyor. Tasarımını direkt olarak yukarıda görebileceğiniz ürün, kaynaklara göre 1 cm’den daha ince olan 16 gramlık bir gövde üzerine kuruluyor. Dikdörtgen yapıyı benimseyen giyilebilir ürün, birçok farklı dikkat çekici saat arayüzüne sahip ve iki haftalık pil ömrüyle yolda bulunuyor. 96 farklı sporu özel olarak takip edebileceği aktarılan Band 7, nabız yanında SpO2 ölçümü yapabilecek ve görüldüğü kadarıyla iki farklı gövde rengiyle elde edilebilecek. Birçok farklı renkte silikon kayış ile alınabilecek model, yüksek ihtimalle bünyesinde 1,47 inç 368×194 piksellik bir AMOLED ekran taşıyor.

Elbette suya karşı dayanıklı olacak Huawei Band 7, uyku takibini unutmayacak ve akıllı telefonların bildirimlerini üzerine alabilecek. Huawei ekosisteminin bir parçası olacak ve en iyi deneyimi Huawei telefonlar ile beraber verecek akıllı bileklik, henüz belli değil ancak aşırı pahalı bir ürün olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 7 akıllı bileklik ileride Türkiye’de de satılacak. Çünkü Huawei Band 6 modeli 899 TL’den Türkiye’de resmi olarak elde edilebiliyor. Huawei bu tarz ürünlerden Türkiye’de çok sattığı için Band 7’yi Türkiye’ye getirmemezlik yapmayacaktır.

Huawei Band 7 akıllı bileklik yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin