reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik
Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik
Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Akıllı telefon tarafının büyük ismi Huawei, yeni akıllı bileklik modelini tanıttı. İşte tüm detaylarıyla Huawei Band 4 Pro ve fiyat ile özellikleri.

Huawei, giyilebilir pazarın da en önemli isimleri arasında yer alıyor. İşte firmanın bu alana eklediği en yeni modeli ise Huawei Band 4 Pro oluyor. Standart bir tasarıma sahip olan bileklik, bünyesinde 0,95 inç renkli bir AMOLED ekran barındırıyor. Bu ekranda saat ve kalan pil ömrü yanında atılan adım ile yakılan kalori miktarını gösterebilen model, bağlantılı olarak her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Ürünün burada 127 farklı spora destek verdiği söyleniyor. Üçüncü parti ana ekranların da yüklenebildiği model, ön yüzünde tek bir dokunmatik kontrol butonu taşıyor. Nabız ölçümü de yapabilen model, bünyesinde GPS ile NFC birimleri barındırıyor. Uyku takibi yapabilen ve aynı zamanda kandaki oksijen doygunluğunu da ölçebilen Band 4 Pro akıllı bileklik, üç farklı renk seçeneğiyle hazırlanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik

İlk olarak Çin’de satıla çıkacak model, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 56 dolar fiyat etiketine sahip. Türkiye’de de ilerleye dönemde satılacağını düşündüğümüz akıllı bileklik, uzun süre şarj gerektirmeyen bir akıllı giyilebilir ürün isteyenler için harika görünüyor. Model elbette özellikle Huawei’nin cihazlarıyla iyi anlaşıyor. Modelin kayışlarının da değiştirilebiliyor olduğunu da belirtilelim.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni tablet modeli