reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 3 Pro
Huawei Band 3 Pro

Gelişmiş akıllı bileklik Huawei Band 3 Pro tanıtıldı [Video]

Mate 20 ailesi ve Watch GT saatini tanıtan Huawei, bunlar arasına Band 3 Pro modelini de ekledi. Gelin Huawei Band 3 Pro modelinin detaylarına yakından bakalım.

Aktivite takip bilekliği pazarının en yeni oyuncusu Huawei Band 3 Pro resmi olarak karşımızda bulunuyor. Standart bir tasarımla karşımıza çıkan ürün, 0,95 inç dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Aklınıza gelebilecek her konuda aktivite takibi yapabilen ürün, 45 x 18.8 x 10.85 mm boyutunda ve 25 gram ağırlığında. Birçok spor aktivitesini otomatik olarak ayarlayan bileklik, tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmiyor. Denizde kullanılabileceği belirtilen giyilebilir ürün, GPS özelliğini de bünyesinde taşıyor. Normalde 17 gün, GPS sürekli açıkken ise 8 saat pil ömrü bulunan Huawei Band 3 Pro, akıllı telefonlar ile bağlantı tarafında Bluetooth 4.2 kullanıyor. Yerleşik olarak nabız ölçümü yapabilen cihaz, bünyesinde tek bir dokunmatik buton taşıyor. Bu buton ile menüler arasında rahatlıkla gezilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 Huawei Band 3 Pro alan devrimsel bir yenilik getirmiyor

Direkt olarak Xiaomi Mi Band 3‘ün karşısına çıkan aktivite takip bilekliği, 99 euro fiyat etiketine sahip. Firmanın detaylarına yukarıda yer verdiğimiz Watch GT ile beraber giyilebilir pazara sunduğu yeni çözümü, gerçekten zorlu bir rekabete giriş yapıyor.