reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4 Pro

Sürpriz akıllı bileklik Huawei Band 4 Pro ortaya çıktı

Xiaomi Mi Band 4 karşısına konumlandırılan Huawei Band 4 sonrasında Huawei Band 4 Pro modeli de ortaya çıktı. Tasarım kendisini gösterdi.

Xiaomi Mi Band 4 karşısına güçlü rakipler çıkmaya devam ediyor. Burada yakın zaman içerisinde gelecek en yeni model ise Huawei Band 4 Pro olacak gibi görünüyor. İki farklı gövde rengi ve üç farklı renkte kayış ile sızdırılan akıllı bileklik, genel olarak Band 4’ten çok da farklı görünmüyor. Bu modelde ilginç olarak daha kalın çerçeveler bizleri karşılıyor. Hakkında henüz hiçbir detayın olmadığı bileklik, sadece renkli bir ekran üstüne kuruluyor ve önünde tek bir dokunmatik buton taşıyor. Su geçirmeyeceği ve her türlü kalemde aktivite takibi yapabileceği aktarılan modelin, burada gelişmiş bazı özellikler taşıması da bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4 hangi detaylara sahipti?

Model hatırlamak adına 0,96 inç 80×160 piksel TFT renkli bir ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Apollo 3 isimli işlemciden alan model, bünyesinde birçok sensör taşıyor. Optik kalp sensörü ile nabız ölçümü yapabilen ve bunu detaylı aktivite takip sürecine dahil edebilen ürün, uyku takibi desteğiyle geliyor ve su geçirmiyor. Bünyesinde tek bir dokunmatik kontrol butonu bulunan bileklik, telefonlarla Bluetooth üzerinden haberleşiyor ve tüm bildirimleri üstüne alabiliyor. Akıllı bileklikliğin en güzel detayı ise USB şarj portunu kayışının içinde saklıyor olması. Bu gerçekten oldukça kullanışlı görünüyor ve sık sık kaybolan harici şarj cihazına olan ihtiyacı bitiriyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un Android’li akıllı telefonu