reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Huawei akıllı bilekik
Xiaomi Mi Band 4 Huawei akıllı bilekik
Xiaomi Mi Band 4 Huawei akıllı bilekik
Xiaomi Mi Band 4 Huawei akıllı bilekik
Xiaomi Mi Band 4 Huawei akıllı bilekik

Xiaomi Mi Band 4 rakibi Huawei akıllı bileklik ortaya çıktı

Mate 30 ailesiyle birlikte Huawei imzalı Xiaomi Mi Band 4 rakibi yeni bir akıllı bileklik de tanıtılıyor. İşte ilk detaylar;

Xiaomi Mi Band 4, satışa çıktığı Türkiye dahil birçok pazarda oldukça ses getirdi. Hem teknik hem de tasarımsal olarak çok beğenilen model, renkli ekranıyla çok kullanışlı bir seçenek olmuştu. İşte bu modele yeni bir rakip daha geliyor. 19 Eylül tarihli etkinlik kapsamında tanıtılacak bu yeni Huawei modeli, bu tarz bir ürün bakanlar için güzel görünüyor. Standart bir tasarıma sahip olan akıllı bileklik, renkli bir ekran üstüne kuruluyor. Kayışları değiştirlebilir tasarlanan bileklik, arkasında nabız sensörü taşıyor. Bu sensör ile nabız ölçümü yapabilen ve bunları detaylı aktivite takip sürecine dahil edebilen ürün, beklendiği üzere su geçirmiyor. Bünyesinde tek bir dokunmatik kontrol butonu bulunan bileklik, yüksek ihtimalle telefonlarla Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşiyor ve tüm bildirimleri üstüne alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4 kadar popüler olabilir mi?

Bunun cevabı fiyata göre değişkenlik gösteriyor. Eğer ürün Türkiye’ye getirilir ve uygun fiyata satılırsa oldukça dikkat çekebilir. Özellikle Huawei akıllı telefon sahiplerinin böyle bir modele çok ilgi göstereceğini tahmin ediyoruz. Modelin yurt dışı fiyatı henüz bilinmiyor ancak bunun Mate 30 etkinliğinde belli olacağı aktarılıyor.

İlgili Video