reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition akıllı bileklik
Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition akıllı bileklik
Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition akıllı bileklik

Basketbol tutkunlarını hedefleyen Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition tanıtıldı

Giyilebilir tarafın önemli ismi Huawei, ürün gamına basketbol tutkunlarını hedefleyen Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition akıllı bileklik modelini ekledi.

Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition, isminde de geçtiği üzere direkt olarak Basketbol tutkunlarına odaklanıyor. İçerisinde bu popüler spora yönelik detaylı aktivite takip sistemleri bulunan ürün, tasarımsal olarak geçen yıl çıkan Band 3e modelini akıllara getiriyor. Bünyesinde renksiz bir 0,5 inç PMOLED dokunmatik ekran bulunan ürün, sadece 6 gram ağırlığında. Akıllı telefonlar ile Bluetooth üstünden bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen akıllı bileklik, tek şarjla tam 14 gün boyunca görev yapabiliyor. Tahmin edebileceğiniz üzere 50 metre su altına sorunsuz olarak indirilebilen cihaz, fazla aktif olarak kullanılmadığı zaman 21 güne kadar kullanım ömrü sunabiliyor. İstenirse spor ayakkabılara bağlanarak da aktivite takibi yapabilen Basketball Wizard Edition, topladığı tüm verilere detaylı olarak özel akıllı telefon uygulamasından erişim sağlanmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition akıllı bileklik modeli çok uygun fiyatlı bir seçenek

Basketbol performansını daha yakından incelemek isteyenler için güzel olan akıllı bilekliğin, açıklandığı kadarıyla sadece 18 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Bu açıdan çok ucuz olan ancak ilk aşamada sadece Çin’de satılacak bileklik, yukarıda görebileceğiniz gibi oldukça şık kayışlara sahip.

İlgili Video

Üç arka kameralı Huawei P20 Pro