reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4
Huawei Band 4
Huawei Band 4

Huawei Band 4’e koronavirüs tanısında rol oynayan bir özellik geliyor

Koronavirüs salgının tanısında önemli bir rol oynayan SpO2 özelliği Huawei Band 4 modeline geliyor. Huawei Band 4 kullanıcıları bundan böyle kandaki oksijen seviyesini akıllı bilekliklerinde ölçebiliyor.

Kullanıcılar, bir dakika içinde SpO2 seviyelerini kolayca test edebiliyor ve vücut durumlarını istedikleri zaman değerlendirebiliyor. TruSleep ile desteklenen Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. 0,96 inçlik renkli dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran bileklik tam mesaj ekranı ve renkli simgelerle geliyor. Band 4, UV koruyucu kaplama sayesinde kire karşı dayanıklı olan genç ve şık kayışlarla kullanıcılara sunuluyor. Amber Gündoğumu ve Grafik olmak üzere iki farklı seçenekle gelen bileklik Huawei Health uygulamasıyla da uyumlu çalışıyor.  Her Android cihaz ile uyumlu olan uygulama,  AppGallery’den indirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4 Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Akıllı bileklik, “USB tabanlı tak-şarj et” özelliğiyle de dikkat çekiyor. Optimize edilmiş güç tüketimi kontrolüne sahip olan bileklik, kullanıcının durumunu akıllıca tanımlayıp en uygun güç moduna geçiyor. Bileklik, Huawei Online Mağaza’nın Yaz Kampanyası dahilinde 31 Temmuz 2020 tarihine kadar indirimli fiyatla satılıyor. Akıllı bilekliğin satış fiyatı ise 229 TL. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bileklik egzersiz yapmayı sevenleri hedef alıyor.

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcının çok kullanışlı yeni özelliği