reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 4

Huawei Band 4 satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

A101 bu hafta Realme 5i modeliyle birlikte Huawei Band 4 modelini de satışa sunuyor. 24 Eylül’de geçerli olacak kampanya kapsamında piyasa fiyatı 299 TL olan aktivite bilekliği 199 TL‘den piyasaya sunulacak.

0,96 inçlik renkli dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran bileklik tam mesaj ekranı ve renkli simgelerle geliyor. Band 4, UV koruyucu kaplama sayesinde kire karşı dayanıklı olan genç ve şık kayışlarla kullanıcılara sunuluyor. Amber Gündoğumu ve Grafik olmak üzere iki farklı seçenekle gelen bileklik Huawei Health uygulamasıyla da uyumlu çalışıyor.  Her Android cihaz ile uyumlu olan uygulama,  AppGallery’den indirilebiliyor. Akıllı bileklik, “USB tabanlı tak-şarj et” özelliğiyle de dikkat çekiyor. Optimize edilmiş güç tüketimi kontrolüne sahip olan bileklik, kullanıcının durumunu akıllıca tanımlayıp en uygun güç moduna geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 4, SpO2 özelliğine de destek veriyor

Koronavirüs salgının tanısında önemli bir rol oynayan SpO2 özelliği Huawei Band 4’te yer alıyor. Huawei Band 4 kullanıcıları kandaki oksijen seviyesini akıllı bilekliklerinde ölçebiliyor. TruSleep ile desteklenen Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan cihaz uyku takibi özelliğine de sahip. Huawei TruSleep 2.0, uyku kalitesini analiz etmek için dört ayrı faz kullanıyor ve uyku sırasındaki kalp atış hızını izliyor.

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcının çok kullanışlı yeni özelliği