reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead yıldızının Negan filmi isteği

The Walking Dead dünyası farklı yapımlarla giderek genişliyor. Jeffrey Dean Morgan da hayat verdiği Negan karakterinin kendi filmine kavuşmasını istiyor. Üstelik bu konuda güzel bir fikri var.

Negan ve Saviors, The Walking Dead’in altıncı sezon finalinde hikayeye dahil oldu. Negan’ın kimilerinin en sevdiği kötü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Orijinal çizgi roman serisinde de en merak edilen karakterlerden biriydi. Bu sebeple Robert Kirkman, The Walking Dead kötüsü olarak tanıdığımız karakterin geçmişini konu eden Here’s Negan isimli bir seri yazmıştı. Televizyonda bu kötüye hayat veren Jeffrey Dean Morgan bu serinin filme dönüştürülmesini arzu ediyor. Elbette bu yapımın başrolünde de kendisi yer almak istiyor. Oyuncu bu isteğini daha önceden belli etmişti. Twitter üzerinden hayranlardan birinin sorusunu yanıtlayan Jeffrey Dean Morgan bu isteğini bir kez daha dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeffrey Dean Morgan’ın Negan filmi açıklaması

The Walking Dead hayranı Jeffrey Dean Morgan’a “The Walking Dead’in filmlerinde Andrew Lincoln’e katılmak ister misin?” diye sordu. Tecrübeli oyuncu da “Evet fakat bu projeler hakkında pek bir fikrim yok. Yine de Rick Grimes filmleriyle ilgili gelişmeleri duymak için sabırsızlanıyorum. Aslına bakarsanız kendi filmimin olması da mümkün. Negan’ın geçmişine odaklanan Robert Kirkman’ın yazdığı hikayenin çekilmesini istiyorum hala. O seriyi çekmeyi çok isterim. Çok çok isterim.”

Negan’ın geçmişi The Walking Dead hayranlarının çok merak ettiği detaylardan biri. Bunun filme çekilmesi izleyicileri de mutlu edecektir diye düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi