reklamı kapat

POPÜLER

iPhone SE 2 iPhone 9

iPhone SE 2 için ortaya çıkan şaşırtan iPhone 9 detayı

Teknoloji devi Apple’ın üzerinde çalıştığı iPhone SE 2 için şaşırtan bir iPhone 9 detayı ortaya çıktı. Model beklenenden farklı karşımıza çıkabilir.

Sağlam kaynaklardan Mac Otakara‘ya göre uzun süredir beklenen iPhone SE 2, karşımıza direkt olarak iPhone 9 adıyla çıkabilir. Bu adımıyla orijinal iPhone SE’yi tarihe gömecek, 8’den 10’a geçtiğinde oluşan iPhone 9 boşluğunu da dolduracak gibi görünen Apple, biraz kafa karıştıracak gibi durmasına rağmen kendisi için mantıklı bir adım atıyor. Resmi olarak 2020’nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak denilen iPhone 9, spesifik olarak Mart 2020‘de lanse edilip aynı hafta içerisinde raflara çıkarılabilir yorumları alıyor. Düşük bütçeli kullanıcıların merak ettiği telefon, Apple’ın 2020 satışlarını ciddi şekilde artıracak bir noktada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 ya da yeni adıyla iPhone 9 hakkında şimdiye kadar çıkan teknik detaylar şöyle;

Telefonun gücünü A13 Bionic işlemciden alacağı biliniyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, 399 dolardan raflardaki yerini alacak. Bu açıdan Apple’ın en uygun fiyatlı yeni iPhone’u ve pazarın en ucuz amiral gemilerinden birisi olacak telefon, 3D Touch olmadan Touch ID ile yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz, sızan kısıtlı bilgilere göre sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek.

İlginizi Çekebilir

Garmin imzalı gelişmiş akıllı saat