reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Negan

The Walking Dead yazarından Negan sürprizi açıklaması

The Walking Dead onuncu sezonun odağına alacağı karakterlerden biri de Negan olacak. Onun bu sezonda serbest kalacağı ortaya çıkmıştı ve bu karar izleyicileri çok şaşırtmıştı. Dizinin baş yazarı Angela Kang bu konuya açıklık getiren bir açıklamaya imza attı.

The Walking Dead’in düşen reytingleri ve diziden ayrılmayı seçen başrol oyuncularının ardından hikayeyi devam ettirmek giderek zorlaşıyor. Gelecek bölümlerde Michonne karakterini canlandıran Danai Gurira’nın da ayrılacak olması odağın farklı karakterlere dönmesine sebep oluyor. Bu noktada öne çıkartılacak karakterlerden biri de Jeffrey Dean Morgan’ın hayat verdiği Negan olacak gibi görünüyor. Bir süre önce Negan karakterinin kapalı kaldığı günlerin son bulduğunu, onu yeni sezonda dışarıda göreceğimizi öğrenmiştik. Bunun nasıl mümkün olacağını dizinin baş yazarı Angela Kang anlattı.

The Walking Dead 10. sezonda Negan kararı

“Negan bu sezon dışarıda. Diğerleri gibi o a çalışıyor ancak hala tutuklu. Bu daha çok çalışması için dışarıya çıkması üzerine kurulu bir düzen. Fakat bu kararla birlikte hikayede çok enteresan değişimlere şahit olacağız. Çünkü Negan her zaman düşünen bir karakter. Her zaman farklı bir bakışı var. Bu da onun hareketleri tahmin edilmesi zor bir karaktere dönüşmesine neden oluyor. İçinde bulunduğu anda istediği şeyi elde etmek için neler yapması gerektiğini iyi biliyor. Çok akıllı, zeki ve güçlü. Bu sebeple bu sene Negan cephesinde çok farklı olaylara şahit olacağız. Yazarlar ve Negan için çok keyif bir değişimdi. Umarım izleyiciler için de öyle olur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Negan yine ortalığı karıştırmaya ve bir şekilde gerçek anlamda özgürlüğüne kavuşmaya çabalayacak. Bunun nasıl mümkün olacağını ise zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon fragmanı