reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold 2 kamerasıyla çok ses getirecek

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modelininin fiyatı kadar kamerası da çok ses getirecek gibi görünüyor. İşte sızan yeni bilgiler;

Samsung Galaxy Fold 2, firmanın 2020’deki iki katlanabilir telefon modelinden birisi olacak. Oldukça merak edilen telefon, Bloomberg’in sağlam kaynaklardan aldığı haberine göre arkasında Galaxy S11 ailesiyle benzer bir kamera sistemi taşıyacak. Buna göre yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir telefonun arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde, Samsung’un yeni nesil 108 megapiksel sensörlü kamerası yer alacak. Bu kamera ve beraberinde gelecek olası telefoto kamera sayesinde 5x optik zoom seviyesine çıkış yapacak katlanabilir telefon, teknik anlamda geride bırakılmayacak olmasıyla sevindiriyor. Tasarım ve performans konusunda yeni Motorola Razr’ı denize dökme şansı bulunan telefonda, katlanabilir cam kullanılacağı yönünde de bilgiler geliyor. Eğer şirket bunu gerçekten yapabilirse, Galaxy Fold 2 2020’nin en iyi katlanabilir modeli olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 kaça satılacak?

Sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak. Bu rakam bir katlanabilir telefonda gördüğümüz en uygun fiyatlardan birisi olacak. Karşılaştırmak adına Galaxy Fold 1.980 dolara, yeni Motorola Razr 1.500 dolara, Huawei Mate X ise 2.600 dolara satılıyor. Pazardaki en ucuz model ise şu an 350 dolara satılan Escobar Fold 1 modeli. Ancak onu pek de değerlendirmeye almamak gerekiyor.

İlgili Video