reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold böyle mi görünecek?

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold modeli biliyorsunuz uzun süredir gündemde yer alıyor. Peki modelin tasarımı böyle mi olacak?

Samsung Galaxy Fold gerçekten çok pahalı bir telefondu. İşte bunu değiştirecek bir Galaxy Fold versiyonunun yolda olduğu söyleniyor. Bu versiyon, LetsGoDigital tarafından bulunan patentlere bakılırsa normal bir dış ekrana sahip olmayabilir. Galaxy Fold’un dışında da büyük sayılacak bir ekran yer alıyor. Alınan patentlerdeki sürümde ise bir dış ekran yerine, uzun ince bir bildirim ekranı kullanılıyor. Galaxy Fold gibi geniş bir ekran çentiğine sahip bu sürümde, üçlü arka kamera yer alıyor. 2018, 2019 ve 2020’den gelen parçaları bir araya getirecek denilen telefon, patentlere göre parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyabilir. Uygun fiyatlı deniyor olması Galaxy Fold’a oranla olan yani yine 999 dolar altında olması çok da olası olmayan bu ilginç katlanabilir, yakında lanse edilebilir deniyor. Ancak bunun için kesin detaylar yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 de geliyor

Samsung Galaxy Fold 2 hakkında geçtiğimiz ay birçok önemli detay netlik kazanmıştı. Yapılan büyük bir sızıntıya göre S Pen kalem ile yolda olduğu ortaya çıkan amiral gemisi katlanabilir telefon, hatırlamak gerekirse dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel kullanıyor deniyor. S Pen’i Note serisi gibi gövdeye entegre edecek Galaxy Fold 2, eğer doğru çıkarsa 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Galaxy Fold tasarımını bir ekran deliği ile birleştirecek telefonun, arkasında ise 12 megapiksel + 16 megapiksel + 64 megapiksellik bir kamera kurulumu yer alacak gibi duruyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!