reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatına yönelik çıkan önemli detay

Samsung Galaxy Fold 2 için bekleyenlerini sevindirecek bir haber ortaya çıktı. Model ilk sürümde daha ucuza çıkacak gibi görünüyor. İşte detaylar;

En son gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Fold 2, Snapdragon 865 işlemci ile yolda bulunuyor. Resmi olarak Galaxy Note 20 ailesiyle beraber lanse edilecek gibi görünen telefon, söylendiği kadarıyla en az 256 GB dahili depolama sunacak ve Galaxy Fold’dan daha ucuza satılacak. Burada tam olarak ne kadarlık bir fiyatın sunulacağı bilinmiyor. Ancak biliyorsunuz Galaxy Fold’un tam 1.980 dolarlık bir fiyatı bulunuyor. Bu açıdan yeni modelin biraz daha uygun olacak olması sevindiriyor. Burada 1.400 dolarlık Galaxy Z Flip’ten daha düşük bir fiyat ise beklememek gerekiyor. Buna bağlı olarak Galaxy Fold 2 karşımıza 1.600 dolar ya da 1.700 dolar gibi bir fiyatla çıkacak izlenimi oluşuyor. Galaxy Fold’un tahmin edilenden daha çok seveni bulunuyor ve bu açıdan ikinci sürümü merakla bekleyenler bulunuyor. Galaxy Fold’u Türkiye’de satmayan Samsung, bir ihtimalle Galaxy Fold 2’yi buraya da getirebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 için neler biliyoruz?

Sağlam bir kaynağa göre modelde 8 inç bir esnek AMOLED ekran yer alıyor ve bu ekranın üstünde “Ultra Thin Glass” yani çok ince esnek cam kullanılıyor. Bu sayede ilk sürümün birçok sağlamlık sorunun yaşatmayacak denilen katlanabilir telefon, kamera tarafında ise 108 megapiksel ana kamera ile yolda deniyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!