reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra’nın yeni versiyonu belli oldu

2020’nin en iddialı akıllı telefonlarından Samsung Galaxy S20 Ultra için gelecek yeni renk seçeneği sonunda belli olmuş gibi görünüyor.

Türkiye’de 12.499 TL’ye satılan Samsung Galaxy S20 Ultra, biliyorsunuz sadece kozmik gri ve kozmik siyah gibi “koyu” renk seçenekleriyle satılıyor. Ancak kısa süre önce bu durumun değişeceği ve model için yeni renklerin geleceği aktarılmıştı. İşte bu renklerden birisinin “beyaz” olduğu ortaya çıktı. Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus için sunulan kozmik mavi ile kozmik pembe ise şimdilik ailenin en büyüğü olan Galaxy S20 Ultra için sunulmayacak gibi duruyor. Beyaz renkte çok şık olacağını düşündüğümüz telefon, bu konuda ufak bir pürüz taşıyor. Söylendiği kadarıyla beyaz renk başta sadece Çin’de satılacak. Ancak bunun daha sonra değişmesi bekleniyor. Beyaz renkli sürümün daha sonra Çin dışına da çıkacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra, yılın kamera konusunda en iddialı modelleriden

Telefonun önünde 40 megapiksel çözünürlükte 4K 60 fps video destekli bir selfie kamerası yer alıyor. Arkada ise çok iddialı dörtlü kamera sistemi bizleri karşılıyor. Burada yeni nesil bir sensör üstüne kurulan 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF kurulumu bir araya geliyor. Galaxy S20 Ultra bu daha önce görmediğimiz boyuttaki modülde yer alan kameralar ile 10x kayıpsız zoom ve inanması güç şekilde tam 100x dijital zoom yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni P40 ailesi ile tanışın