reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra için gelen yeni versiyon ortaya çıktı

Dikkat çeken amiral gemisi Samsung Galaxy S20 Ultra için müjdesi gelen yeni versiyon ortaya çıktı. Sonunda beyaz versiyon kendisini gösterdi.

Samsung Galaxy S20 Ultra, biliyorsunuz sadece kozmik gri ve kozmik siyah renk seçenekleriyle satılıyor. Geçtiğimiz ay bu durumun değişeceği ve model için yeni renklerin geleceği aktarılmıştı. Daha sonra ise bu renklerden birisinin “beyaz” olduğu ortaya çıktı. Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus için sunulan kozmik mavi ile kozmik pembe yerine Ultra için kozmik beyaz renk seçeneğini hazırlayan firma, ortaya çıkan bu aşağıda görebileceğiniz rengi sadece Çin pazarında satışa sunacak deniyor. Elbette bunun ileride değişme ihtimali bulunuyor. Yani beyaz rengin ileride Türkiye gibi pazarlara da getirilmesi bekleniyor. Beyaz renkte çok daha şık görünen telefon, son dönemde birçok kötü haber ile gündeme gelmesine rağmen dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra kısa süre önce kötü bir sorunla gündeme gelmişti

Geçtiğimiz hafta içerisinde Galaxy S20 Ultra sahipleri ciddi bir problemden bahsetmeye başladı. Buna göre cihazın devasa arka kamera modülünün üstündeki cam herhangi bir ciddi darbe olmadan kırılıyor. Telefonun kamera camının kırıldığını fotoğraflar ile gösteren birçok kişi bulunuyor ve henüz buna neyin neden olduğu tam olarak bilinmiyor. Konu hakkında Samsung’dan henüz bir resmi açıklama gelmiyor.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?