reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 2

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip hakkında güzel gelişme

Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu Samsung Galaxy Z Flip, resmi satışı öncesinde Türkiye’deki mağazalarda kullanıcıların beğenisine sunuldu. Katlanabilir telefon için geri sayım başladı.

Kullanıcılar Samsung’un sınırlı sayıda satışa sunacağı katlanabilir telefon Galaxy Z Flip’i seçili 10 mağazada, görüp özelliklerini deneyimleyebiliyor ve sipariş verebiliyor. Telefon, resmen satışa çıkmadan ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, İngiltere, İspanya, Kore, Rusya ve Singapur’da online siparişlerle şimdiden tükendiği belirtiliyor.

Sınırlı sayıda satışa sunulan akıllı telefon için online siparişlerin alınmaya başlanması ile gelen yoğun talep sonucunda Kore’de 30 dakika içerisinde; ABD, Singapur ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise aynı gün içerisinde telefonların tamamının satıldığı ifade ediliyor.

Samsung Galaxy Z Flip modelinin yepyeni özelliklerini aşağıdaki mağazalarda deneyimleyebilirsiniz:

Samsung Emaar Deneyim Mağazası, Samsung İstanbul Bayrampaşa Forum Mağazası, Samsung İstanbul İstinye Park Mağazası, Media Markt Meydan İstanbul AVM Mağazası, Teknosa İstanbul Cevahir AVM Mağazası, Teknosa İstanbul Akasya Mağazası, Vatan Bilgisayar İstanbul Topkapı Mağazası, Vatan Bilgisayar Mall of İstanbul Mağazası, Media Markt Ankara Kentpark AVM Mağazası ve Samsung İzmir Hilltown Mağazası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip performansıyla dikkatleri üstüne çekiyor

Katlanabilir telefon 6,7 inç 2636×1080 piksel Dinamik AMOLED esnek ekran üstüne kuruluyor. Telefon gücünü Galaxy S20 ailesi gibi güncel Snapdragon 865 değil 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan telefon, maalesef microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Samsung Galaxy Z Flip’in Türkiye fiyatı ise 14.499 TL.

İlginizi çekebilir

Bu da firmanın en yenisi Galaxy Z Flip