reklamı kapat

POPÜLER

Polestar Precept
Polestar Precept Volvo

Polestar Precept; marka vizyonunun etkileyici gösterimi

Son dönemlerin en fantastik projelerinden birisi olarak bizi selamlayan Polestar Precept, fuar öncesinde yüzünü gösterenler arasına dahil oldu.

Cenevre Otomobil Fuarı‘na katılımı konusunda açıklamasını kısa süre önce yapan Polestar, geliştirdiği yeni konseptiyle ilgili ipuçlarıyla gündemini yaratmaya başlamıştı. Son birkaç günde süreci daha da hızlandıran marka, fuar öncesinde hamlesini yaparak beklenen projeyi karşımıza çıkarttı. SUV beklentilerini yanıltarak bir grand tourer olarak karşımıza çıkan Polestar Precept, markanın gelecek vizyonundan kilit parçalar taşıyor. Tamamen elektrikli altyapı üzerine kurulan model, tasarım noktasındaki parçalarıyla da dikkat çekici.

Polestar Precept Volvo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Polestar Precept gelecek vizyonunu temsil ediyor

Modelle ilgili paylaşılan ilk detaylarla birlikte açıklamalarda bulunan şirket CEO’su Thomas Ingenlath; “Precept bizim için bir deklarasyon niteliği taşıyor. Polestar’ın neyi temsil ettiği ve gelecekle ilgili neleri önemli kıldığına dair bir vizyon. Şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim ki bu uzak bir gelecek rüyası değil. Precept, çevreci karakterimizin de hangi yönlere evrileceğini gösteriyor.” ifadelerine yer verdi. Şimdilik herhangi bir teknik özelliği paylaşılmayan modelin tasarım parçaları üzerine odaklanabiliriz. Dış bölümde oldukça fantastik bir yapıya sahip olan Precept’in ön bölümünde ızgara bulunmaması dikkat çekiyor. Kokpit bölümünde oldukça minimalist bir yapıyı kullanan Polestar, burada da çevreci ürünlerden faydalanıyor. Yerleşik teknoloji açısından, konsept Android tarafından desteklenen yeni nesil HMI sistemine sahip. 12,5 inç sürücü ekranının yanında yer alan 15 inç multimedya ekran da dikkat çekiyor. Mart ayının ilk haftasında sahne alacak modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Volvo XC40 Recharge Türkiye’ye ne zaman gelecek?

İLGİLİ HABERLER