reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip

En ucuz katlanabilir Samsung Galaxy Z Flip için yeni bilgiler

Dikey katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip pil kapasitesi başta olmak üzere yeni bilgiler ortaya çıktı. Model için heyecan artıyor.

11 Şubat 2020 tarihinde Samsung Galaxy S20 ailesiyle beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Z Flip, gerçekten çok merak edilen cihazlar arasında. Pazarda yeni Motorola Razr karşına çıkacak dikey katlanabilir akıllı telefon, yeni ortaya çıkan bilgilere göre 15W şarj cihazıyla desteklenecek 3.300 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Daha önce 3.000 mAh pille geleceği tahmin edilen model, elbette günümüze göre ufak bir pil ile yolda bulunuyor. Ancak telefonun gövde yapısı daha fazlasına pek de fazla izin vermiyor deniyor. Ayrıca Samsung’un Galaxy Z Flip‘in fiyatını düşük tutabilmek adına bazı fedakarlıklar yaptığı da biliniyor. Örneği model gücünü güncel Snapdragon 865 yerine Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Daha önce söylendiği kadarıyla 850 ya da 1.000 dolardan satışa çıkacak cihaz, katlanabilir telefonları kitlelere yayan ilk model olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip, en sağlam katlanabilir olacak

Bunun da arkasında telefonun ekranı üstünde insan saçı kadar ince esnek cam kullanacak olması yer alıyor. Bu sayede Galaxy Z Flip Galaxy Fold’dan çok ama çok daha premium hissettirecek ve uzun ömürlü olacak deniyor. Yeni bilgiler ise telefonun ekranı üstünde ek bir plastik katmanın da olacağını gösteriyor. Bu katmanın ince camın üstünde olacağı aktarılıyor ve bu da biraz üzüyor. Bu katlamanın rahatlıkla değiştirileceği aktarılıyor ancak bu detay henüz tam olarak netlik kazanmıyor.

İlginizi Çekebilir

Wear OS’lu en yeni akıllı saat modeli