reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip Xiaomi

Samsung Galaxy Z Flip 2 için ortaya çıkan tasarım detayı

Yeni nesil katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip için ilk defa bir sonraki sürüm konuşulmaya başlandı. Galaxy Z Flip 2 için tasarım detayı çıktı.

Türkiye’de 12.499 TL‘ye elde edilebilen gerçekten çok pahalı dikey katlanabilir telefon  Samsung Galaxy Z Flip, en son gündeme DxOMark’tan aldığı ortalama 105 puan ile gündeme gelmişti. Arkasındaki aşağıda detaylandırdığımız çifti kamera sistemiyle kamera konusunda çok iddialı olmayan model, 2. sürümünde ise üçlü arka kamera taşıyacak gibi görünüyor. LetsGoDigital tarafından bulunan firmanın aldığı yeni patent, direkt olarak bunu gösteriyor. Bu aşağıda gördüğünüz patent içerisinde Model A ve Model B olmak üzere iki farklı versiyon karşımıza çıkıyor. Model A’nın kamera modülü yatay duruyor. Model B ise üçlü kamerayı dikey konumlandırarak, arkadaki şu an oldukça ufak ekranı büyütüyor. Selfie kamerasını yine bir ekran deliğine alacak telefonun, resmen 2021 başında lanse edilmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 2
Samsung Galaxy Z Flip 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip için bilinmesi gerekenler şöyle

Telefon 6,7 inç 2636×1080 piksel Dinamik AMOLED ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışındaki sAMOLED bilgi ekranı 1,05 inç boyutunda. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, 15W hızlı şarj yanında 9W kablosuz şarj desteğine de sahip.

İlgili Video