reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 5

Orta seviye Samsung Galaxy Z hayali suya düştü

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, kısa süre önce yeni yılda orta seviye Galaxy Z dönemini başlatabilir haberiyle gündeme gelmişti.

Samsung, katlanabilir telefon pazarını gerçek anlamda başlatan firma konumunda yer alıyor. Şimdiye kadar hep üst seviye ya da amiral gemisi seviyesinde katlanabilir telefonlar satışa sunan firma, geçtiğimiz hafta 2024 yılında karşımıza daha uygun fiyatlı bir orta seviye Galaxy Z modeli çıkarabilir haberiyle ses getirmişti. Bu daha önce de duyumları gelen cihaz, eğer gerçek olursa katlanabilir telefon sektörünü ciddi anlamda büyütebilir denilmişti. Çünkü birçok kişi katlanabilir telefonlardan çok pahalı oldukları için uzak duruyor ve daha uygun bir model çok daha geniş bir kitleye ulaşma ihtimali taşıyor. Ancak bu iddialar bugün maalesef bir Samsung yetkilisi tarafından resmi olarak yalanlandı. Buna göre uygun fiyatlı bir orta seviye Galaxy Z modeli masada yer almıyor. Şirket tarafından en son dikey formlu katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip5 için Samsung Galaxy Z Flip5 Retro isimli özel bir versiyon görücüye çıkarılmıştı. Galaxy Z Flip5 Retro, Samsung’un tarihinde önemli bir yeri bulunan Samsung E700 özelinde hazırlanmış bir cihazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

O ikonik katlanabilir yapılı cep telefonunun rengini taşıyan Galaxy Z Flip5 Retro, E700’ün dışındaki ekranda gösterilen ikonik saat göstergesini de kullanıyor ve buradaki galeride görebileceğiniz zengin bir kutu içeriğiyle geliyor. Galaxy Z Flip5 Retro, 1 Kasım’dan itibaren Güney Kore‘de ve 2 Kasım’dan itibarense İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya ve Avustralya‘da sınırlı sayıda satışa sunuldu. Türkiye satışını beklemediğimiz modelin fiyatı ‎£1.199 seviyesinde yer alıyor.

Samsung Galaxy Z planları yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli