reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra için çıkan can sıkıcı problem

Üç farklı modelden oluşan Galaxy S20 ailesinde en çok Samsung Galaxy S20 Ultra ses getiriyor. Ancak bu modelde kamera odaklı bazı sorunlar mevcut.

Türkiye’de yüksek fiyat etiketiyle satışa sunulan Samsung Galaxy S20 Ultra, yurt dışında da pahalı bulunan modeller arasında yer alıyor. Durum böyle olunca kişiler satın aldıkları telefondan maksimum performansı bekliyor. Ancak Galaxy S20 Ultra özelinde şimdilik üzücü bir kamera sorunu bulunuyor. Henüz test etme fırsatı bulamasak da yurt dışında yayınlanan hemen hemen tüm incelemelerde geçen bu sorun otomatik netleme tarafında kendisini gösteriyor. Söylendiği kadarıyla telefon hem video hem de fotoğraf tarafında yavaş ve kararsız netleme yapıyor. İşte bu konuda bir resmi açıklama yapan Samsung, sorunun / sorunların yazılım güncellemesi ile çözüleceğinin sözünü veriyor. Firmanın ayrıca 120 Hz yenileme hızını üzücü şekilde en yüksek çözünürlükte sunmayan ekranlar için de bir güncelleme üzerinde çalıştığı gelen haberler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra modeline Galaxy Z Flip ile beraber Türkiye’de zam yapıldı

Samsung Galaxy S20 ailesinin iki üyesine geçtiğimiz hafta beklenmedik bir zam geldi. Normalde Galaxy S20 için 7.779 TL, Galaxy S20 Plus için 9.299 TL, Galaxy S20 Ultra içinse 11.999 TL fiyat açıklanmıştı. Daha sonra ise modellerin fiyatı sırasıyla 8.299 TL, 9.299 TL ve 12.499 TL oldu. Zam konusunda Galaxy S20 Plus’ı dışarıda tutan Samsung Türkiye, maalesef Samsung Galaxy Z Flip Türkiye fiyatını da artırdı. Normalde 13.499 TL fiyat açıklanan telefon, yapılan zam ile tam 14.499 TL seviyesine çıkış yaptı.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?