reklamı kapat

POPÜLER

Sony PlayStation Plus

Yeni oyunlar, yeni maceralar; PlayStation Plus mart ayı ücretsiz oyunları [Video]

Sony, PlayStation Plus aboneleri için mart ayı ücretsiz oyunlarını müjdeledi. Ücretsiz edinilebilecek iki yeni oyun içi tarih belli oldu.

Her ay olduğu gibi mart ayında da PlayStation Plus aboneleri kütüphanelerini iki yeni ücretsiz oyunla genişletmeye hazırlanıyor. Keyifli bir şubat ayının ardından en az o denli keyifli bir mart ayı oyuncuları bekliyor. Bu ayın iki ücretsiz oyunuysa Shadow of the Colossus ve Sonic Forces.

Shadow of the Colossus sizi antik dönemlerden kalma bir hikayeye götürüyor. Karış karış gezeceğiniz bu diyardaki yaratıklar mistik bir gücün anahtarını elinde tutuyor. Etkileyici görselliği ve tasarımıyla da dikkat çeken oyun keyifli bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonic Forces’ta Dr. Eggman bir kez daha başa bela oluyor. Bu kez yanında gizemli yeni bir düşman olan Infinite de bulunuyor. Sonic ise elbette bu ikilinin kaos ve yıkımı getirmesini engellemek için bir ordu oluşturmaya başlıyor.

Bu iki keyifli oyunu kütüphanenize 4 Mart – 6 Nisan arasında ekleyebilirsiniz. Mart ayında aynı zamanda PlayStation Plus sahiplerinin Predator: Hunting Grounds oyununu deneyebileceklerini belirtelim. 27-29 Mart arası oyunun ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

PlayStation Plus şubat ayı oyunları için son günler

Eğer hala edinmediyseniz, PlayStation Plus şubat ayı oyunları için de az vakit kaldığını hatırlatalım. Sony, şubat ayı için oyunculara üç oyundan oluşan Bioshock: The Collection’ı ve The Sims 4’ü ücretsiz olarak unuyor. Ayrıca PS VR sahipleri Firewall Zero Hour’u da elde edebiliyor. Hayli kalabalık bir paket sunan şubat ayı oyunlarını edinmek için vakit giderek azalıyor. Bu oyunları kütüphanenize eklemek için son gün 2 Mart.