reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra için çıkan kamera camı kırılma sorunu!

Dikkat çeken amiral gemisi Samsung Galaxy S20 Ultra için kullanıcılardan gerçekten şaşırtan yeni bir sorunun haberleri geliyor.

Resmi Samsung forumlarında Samsung Galaxy S20 Ultra sahipleri ciddi bir problemden bahsetmeye başladı. Buna göre cihazın devasa arka kamera modülünün üstündeki cam herhangi bir ciddi darbe (Düşme vb.) olmadan kırılıyor. Telefonun kamera camının kırıldığını söyleyen / gösteren birçok kişi bulunuyor ve henüz buna neyin neden olduğu tam olarak bilinmiyor. Bazı kişiler çok pahalı telefonda bir tasarım sorunu olabileceğini iddia ediyor. Konu hakkında Samsung’dan henüz bir resmi açıklama gelmiyor. Ancak 1.400 dolarlık bir cihazda görülen bu sorun gerçekten çok şaşırtıyor ve üzücü görünüyor. Bu soruna karşı firmanın ücretsiz bir tamir programı başlatacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra için kısa süre önce de can sıkan bir ekran sorunu çıkmıştı

Bu yazılım güncellemesi ile çözülen can sıkıcı yeşil ekran sorunu, yayımlanan bir yazılım güncellemesi ile ortadan kaldırılmıştı. Bu sorun ilginç olarak sadece Exynos 990‘lı cihazlarda bulunuyordu ve sadece 120 Hz’de ve düşük parlaklık değerinde görülüyordu. Bu sorunu ortadan kaldırması sevindiren firma, bundan önce ise Galaxy S20 Ultra özelinde hatırlarsınız bir otomatik netleme problemi ile gündeme gelmişti. Ayrıca yeşil ekran sorunuyla beraber bir hızlı şarj gücünün azalması problemi de kendisini göstermişti.

İlginizi Çekebilir

Çok pahalı Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor?