reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro

Huawei’den ekran ve anakart değişiminde dikkat çeken indirim fırsatı

Huawei, akıllı telefon kullanıcılarına güzel bir kampanya sunuyor. Şirket teknik serviste değişimi yapılan ekran ve anakart yedek parça fiyatı üzerinden yüzde 40’a varan indirim fırsatı sunuyor.

Şirket ile Hep Beraber servis günleri kampanyasının 20 Nisan ve 20 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olacağını belirtelim. Kullanıcılar telefonlarını ücretsiz kargo ile şirketin teknik servisine gönderebiliyor. Onarımdan sonra ise ürünler dezenfekte edilip istenen adrese gönderiliyor. Onarılan cihazlar, profesyonel steril ambalaj için darbeye dayanıklı anti statik poşete konarak muhafaza ediliyor. Huawei, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak, onarımı daha güvenli hale getirmek için cihazların arızalı parçalarını tamir etmek yerine, orijinal yedek parçaları ile değiştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei kullanıcıları garanti sürelerini nasıl öğreniyor?

Orijinal garanti süresi 15 Mart 2020 ile 14 Haziran 2020 tarihleri arasında sona erecek telefon, PC, tablet, giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere tüm Huawei Türkiye ithalatı ve yetkili servis merkezi desteği olan ürünler için garanti süresi 15 Haziran 2020’ye kadar uzatılmış durumda. Kullanıcılar, ürünlerinin garanti sürelerini şirketin garanti süresi ve destek hizmeti sorgulaması sayfasından öğrenebiliyor. Kullanıcılar bu sayfaya buraya tıklayarak giriş yapabiliyor. Kısa bir süre önce duyurusu gerçekleşen Huawei P40 Pro ve P40 Pro Plus hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in mutlaka göz atılması gereken yeni kamerası