reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei Servis Festivali kampanyası başladı; işte indirim fırsatları

Huawei, teknik servis ücretlerinde indirim fırsatı sunmaya başladı. 6 Eylül-17 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada telefon onarımında yüzde 50’ye varan yedek parça fiyat indirimleri Huawei kullanıcılar için sunulacak.

Arızanın türüne ve durumuna bakılmaksızın parça onarılmadan yenisi ile değiştirilerek 6 aylık ek parça garantisi de verilen bu kampanya dahilindeki onarımlar, sadece orijinal yedek parçalar ile ve sadece Huawei Yetkili Servisleri’nde yapılıyor. Ayrıca bir cihaz, bu kampanyadaki arka kapak, anakart ve ekran değişimi indirimlerinden aynı anda faydalanabiliyor.

Ekran, anakart ve arka kapak değişiminde yüzde 50’ye varan indirim uygulanıyor. Pil değişiminde indirim oranı yüzde 70’e kadar çıkabiliyor. Herhangi bir sebeple teknik servis işlemi yapılan garantisi bitmemiş telefonlara da 6 aylık ek garanti süresi sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei teknik servis kampanyasından nasıl yararlanılıyor?

Bu kampanyalardan faydalanabilmek için servise gitmeden önce veya onarılmış cihaz servisten teslim alındığında, telefona bir Huawei ID kimliği oluşturarak giriş yapılması gerekiyor. Telefonda hali hazırda mevcut olan destek uygulamasının versiyonunun My Huawei uygulamasının son sürümüne güncellenmesi gerekiyor. Daha sonra My Huawei uygulamasına açarak kampanya reklam resimlerine dokunarak kampanyadan faydalanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın