reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo M2 elektrikli scooter

Lenovo’dan 30 km menzilli elektrikli scooter: M2

Teknoloji dünyasının önemli firmalarından Lenovo, bu sefer karşımıza bir telefon ya da bilgisayar ile değil, M2 elektrikli scooter modeli ile çıktı.

Elektrikli bisiklet ve elektrikli motosiklet kadar elektrikli scooter pazarı da genişlemesini sürdürüyor. Kişisel ulaşımı değiştiren bu araçlar, özellikle şehir içinde konforlu yolculuklar sunuyor. İşte bu Xiaomi gibi isimlerin de çok aktif olduğu pazarın en yeni üyesi Lenovo imzalı M2 oldu. Kısa süre önce Çin merkezli olarak lanse edilen model, beyaz renkli çok modern bir tasarıma sahip. Katlanabilir yapısı sayesinde taşımanın kolay olduğu M2, arkasında ufak bir disk fren barındırıyor ve 120 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile geliyor. 350W motoruyla 25 km/s hıza çıkabilen elektrikli scooter, kullanıma da bağlı olarak 18.650 mAh pil paketiyle 30 km menzil sunuyor. Bu da şehir içi kullanım için fazlasıyla yeterli görünüyor. Gidonunda hız ve menzil hakkında bilgi veren bir ekran yer alan scooter, IP54 sertifikası taşıyor ve alüminyum bir gövde üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo M2 elektrikli scooter uygun fiyatlı

Modelin açıklanan Çin merkezli fiyatı yaklaşık olarak 282 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu scooter modelinin henüz global pazarda satılıp satılmayacağı bilinmiyor. Ancak bu ürünün resmi olarak Türkiye’ye gelmesini beklemiyoruz.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın yeni drone modeli ile tanışın