reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Air 2

48 MP kamera ve 10 kilometre menzil sunan DJI Mavic Air 2 hakkında her şey [Video]

 - Güncelleme: 28 Nisan 2020 12:17

DJI merakla beklenen  DJI Mavic Air 2 drone modelini resmen tanıttı. Daha önce ortaya çıkan bilgilerle gelen drone, drone pazarına yeni soluk getiriyor.

Uzun pil ömrü ve kompakt tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran drone, 1/2 inç boyutunda görüntü sensörüyle geliyor. 48 megapiksel çözünürlük sunan kamera saniyede 60 kare 4K video kaydı gerçekleştirebiliyor.  Tam dolu pille havada 34 dakikada kalabilen drone, bu konuda da kullanıcıları mutlu ediyor. OcuSync 2.0 teknolojisi sayesinde 10 kilometrelik bir menzil sunan DJI Mavic Air 2’de 8K hyperlapse ve HDR fotoğraf/video özellikleri de yer alıyor. Mavic Air 2’de sahne tanıma özelliği de bulunuyor.

DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2

Sahne tanıma, çeşitli sahneler için farklı kamera parametrelerini optimize ediyor ve beş kategorinin akıllıca tanınmasını destekliyor: gün batımı, gökyüzü, çimen, kar ve ağaçlar.  Drone, DJI’ın en gelişmiş panorama modunu da sunuyor. Active Track 3.0 teknolojisine de destek veren drone, bu sayede belirlenen nesneleri takip edebiliyor. Mavic Air 2  çevresini üç yönde algılıyor: ileri, geri ve aşağı. Yardımcı bir ışık görünürlüğü arıtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic Air 2 satış fiyatı ne kadar?

Katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken drone aynı zamanda yeni bir uzaktan kumandayla geliyor. Bu kumanda daha rahat bir tutuş için ergonomik bir tasarıma sahip. Kumandanın 240 dakikalık bir pil ömrüne sahip olduğunu da söyleyelim. DJI Mavic Air 2’nin yurt dışındaki satış fiyatı 799 dolar, kombo paketin fiyatının ise 988 dolar olduğunu belirtelim. DJI Mavic Air 2’nin Türkiye fiyatı ise 6.799 TL.