reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Air 2

48 megapiksel kamerayla gelen DJI Mavic Air 2 parçalarına ayrıldı [Video]

 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 13:20

DJI’ın kısa bir süre önce satışa sunduğu DJI Mavic Air 2 parçalarına ayrıldı. iFixit tarafından parçalarına ayrılan drone, özellikleriyle dikkat çekiyor.

Testlerde Mavic Air 2 onarılabilirlik puanında 10 üzerinden 6 puan aldı. iFixit’in belirttiğine göre yeni drone, çoğu akıllı telefondan çok daha kolay tamir ediliyor. Drone’lar genellikle basit gibi görünse de oldukça karmaşık cihazlar olduğunu belirtmekte yarar var.  Mavic Air 2 modelinin kolayca tamir ediliyor oluşu ise DJI’ın başarısını ortaya koyuyor. Pilleri kolayca çıkarılabilen drone’da tüm gövde standart vidalarla sabitleniyor. Haberin devamında yer alan video üzerinden drone’un parçalarına ayrılırkenki videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

48 megapiksel kamerayla gelen Mavic Air 2’de 8K hyperlapse ve HDR fotoğraf/video özellikleri de yer alıyor. Drone’da sahne tanıma özelliği de bulunuyor. Sahne tanıma, çeşitli sahneler için farklı kamera parametrelerini optimize ediyor ve beş kategorinin akıllıca tanınmasını destekliyor: gün batımı, gökyüzü, çimen, kar ve ağaçlar.

DJI Mavic Air 2 sunduğu özelliklerle iddialı geliyor

Drone, DJI’ın en gelişmiş panorama modunu da sunuyor. Active Track 3.0 teknolojisine de destek veren drone, bu sayede belirlenen nesneleri takip edebiliyor. Drone çevresini üç yönde algılıyor: ileri, geri ve aşağı. Saniye 60 kare 4K video kaydedebilen drone, OcuSync 2.0 teknolojisi sayesinde 10 kilometrelik bir menzil sunuyor. DJI Mavic Air 2 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Drone’un ofisimize gelmesi durumunda detaylı inceleyeceğimizi belirtelim.

İlgili video

İLGİLİ HABERLER