reklamı kapat

POPÜLER

Djı Mavic 2 Enterprise Dual Combo

50 bin TL’lik DJI Mavic 2 Enterprise Dual Combo ile tanışın

Piyasaya sürdüğü drone’larla dikkatleri üstüne çeken DJI, kısa bir süre önce Mavic Air 2‘yi ve ardından Matrice 300 RTK‘yı tanıtmıştı. Her kullanıcı tipine göre drone’lar geliştiren şirket, Enterprise kategorisi altında sunduğu drone’larla sınırları zorluyor. DJI Mavic 2 Enterprise Dual Combo bu kategoride drone piyasasında önemli bir yere konumlanıyor.
DJI Mavic 2 Enterprise
Ticari kullanıcılar için üretilen en küçük ve en güçlü drone modeli olan DJI Mavic 2 Enterprise Dual Combo, Türkiye’deki astronomik satış fiyatıyla göze çarpıyor.  Dual Combo adı verilen ekstra paket içeriğiyle birlikte gelen drone’un Türkiye’deki fiyatı yaklaşık 49.730 TL. Neredeyse 50 bin TL‘lik fiyatıyla dikkatleri üstüne çeken drone, çift kamera, modüler aksesuarlar ve zoom kamerayla geliyor.  2 kat optik ve 3 kat dijital yakınlaştırma yapabilen drone saniyede 30 kare 4K video kaydı gerçekleştirebiliyor. Radyometrik FLIR termal sensörün de eklendiği drone,  FLIR MSX, kızılötesi ve görünür olmak üzere çeşitli ekran modlarına destek veriyor. Mavic ve Mavic 2 ailesinde olduğu gibi katlanabilir tasarımla gelen modelde dahili 24 GB‘lık hafıza yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic 2 Enterprise, AirSense teknolojisiyle geliyor

905 gram ağırlığındaki Mavic 2 Enterprise, düşük ışık koşulları için çift spot ışığına da eklenebiliyor. Drone’da DJI AirSense teknolojisi de bulunuyor. AirSense sistemi, drone pilotunun yaklaşan uçak ve helikopterleri kontrolcü ya da bağlı telefondan görmesine imkan tanıyor. Drone üzerinden ADS-B sinyallerini algılayarak çevredeki hava araçlarının konumunu belirleyen sistem, böylelikle olası büyük çarpışmaların engellenmesine imkan tanıyor. Acil durunlarda ekiplerle iletişim kurulması için hoparlöre de sahip olan drone sahip olduğu güçlü özelliklerle fark yaratıyor.

İlginizi çekebilir

 

DJI’dan özellikleriyle fark yaratan yeni drone