reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic 3

46 dakika uçuş süresi sunan Hasselblad kameralı DJI Mavic 3 Fly More Combo için indirim fırsatı [Temmuz 2024]

DJI Mavic 3 Fly More Combo  için yeni bir indirim fırsatı geldi. Drone güçlü uçuş performansıyla ve Hasselblad kamerasıyla öne çıkıyor. Drone’da 4/3 inçlik CMOS sensör yer alıyor.

20 megapiksel çözünürlüklü fotoğraflar çekebilen DJI Mavic 3, Hasselblad kamerasıyla hem iyi hem de düşük ışıkta iyi bir performans sunuyor. 10 bit D-Log renk profiline destek veren cihaz saniyede 50 kare 5.1K çözünürlükte video kaydedebiliyor. Süper örnekleme teknolojisi, 4K/60 fps çekimlerin kaydedilmesini sağlıyor. Düzenleme sırasında daha fazla esneklik için korunan daha fazla vurgu ve gölge ayrıntılarıyla doğal renk geçişleri sunuyor. Mavic 3 Classic’in doğal renkleri diğer Hasselblad kameralarla aynı şekilde sağlamak için, L2D-20c lens aynı katı standartları benimsiyor ve HNCS gömülü olarak sensörün her pikselini kalibre ediyor. Drone gece çekimlerinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Gelişmiş video modu, gün batımı ve gün doğumu gibi düşük ışıklı senaryolarda çekimi optimize ederek daha temiz çekimler için kumlanmayı azaltıyor. 5.000 mAh’lik pili bünyesinde barındıran drone tam dolu pille 46 dakikada havada uçabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic 3 Fly More Combo modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

15 kilometrelik menzil vadeden drone dahili ekrana sahip bir uzaktan kumandayla geliyor. Bu ekran sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan drone’larını güvenli bir şekilde uçurabiliyor. Bir satış kanalında 107 bin TL’ye satılan drone yapılan bir indirimle şu anda 106 bin TL’ye temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın