reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic 3
DJI
DJI Mini SE

DJI ürünlerinde indirim fırsatı; işte yeni ürünlerin Türkiye fiyatları

DJI, Sevgililer Günü öncesi bir indirim kampanyası başlattı. DJI’ın Sevgililer Günü için sunduğu kampanyalı ürünler arasında Mini SE Fly More Combo, Mavic 3, Action 2, OM 5, OM 4 SE ve Pocket 2 gibi cihazlar yer alıyor.

Kullanıcılar belirttiğimiz cihazları indirimli satın alabiliyor. Mini SE Fly More Combo paketin fiyatı 7.899 TL‘den 4.799 TL‘ye düştü. Mini 2 Combo paketi ise şu anda 8.999 TL‘ye satılıyor. Daha profesyonel videolar çekmeye imkan tanıyan DJI’ın yeni gimbal’ı OM 5’in indirimli fiyatı ise 2.599 TL. Kısa bir süre önce lanse edilen aksiyon kamerası Action 2’nin combo paketinin fiyatı da 9.4999 TL‘den 8.999 TL‘ye gerilemiş durumda. DJI’ın en iddialı drone’u olan Mavic 3 için de indirim fırsatı var. Mavic 3’ün fiyatı 48.799 TL‘den 47.999 TL‘ye düştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic 3 uçuş süresi ve kamera performasıyla fark yaratıyor

Pili tam olarak şarj edildiğinde her iki model de 46 dakika boyunca havada kalabiliyor. Bu açıdan Mavic 2’den ayrılan Mavic 3’te Hasselblad imzalı kamera bulunuyor. Yeni modelde çift kamera karşımıza çıkıyor. Kameralardan ilki 24 mm sabit lense sahip. Diğer kameraya bakıldığında ikinci kamera 28x hibrit (Optik + dijital) yakınlaştırma yapabiliyor. Yeni modeller temelde Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom ile sunulan altyapıyı bir araya getiriyor. Mavic serisinin diğer üyeleri gibi katlanabilir tasarıma sahip olan yeni drone’lar kalktıkları yere otomatik olarak geri dönerek iniş yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca