reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mini SE Fly More Combo

Bütçe dostu DJI Mini SE Fly More Combo için indirim fırsatı

Piyasadaki en uygun fiyatlı DJI drone’u olma özelliğini taşıyan DJI Mini SE Fly More Combo için indirim fırsatı geldi. Bir satış kanalı tarafından yapılan indirim neticesinde drone’un fiyatı 10.399 TL‘den 8.999 TL‘ye geriledi.

Drone’un combo paketinde mevcut pakette olan aksesuarlar dışında 3 adet batarya, ekstra pervaneler ve taşıma çantası yer alıyor.  DJI ailesindeki en hafif drone modeli olarak öne çıkan Mini SE, katlandığında ufak bir hal alıyor. Drone’da DJI’ın üst düzey drone’larında gördüğümüz sensörler ne yazik ki mevcut değil. 249 gram ağırlığındaki drone tam dolu pille 30 dakika boyunca havada kalabiliyor. 4 kilometrelik bir menzil sunan drone, 12 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Drone, 4K video kayıt özelliğine destek vermiyor. 2.7K çözünürlüğünde video kaydedebiliyor. Mini SE’de DJI’ın diğer drone’larında olduğu gibi 3 eksenli kamera sabitleme sistemi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mini SE uygun fiyata drone sahibi olmayı düşünenleri hedef alıyor

Mavic Pro ve Mavic Pro 2’de de kullandığımız Akıllı Eve Dönüş özelliği Mini SE’de de yer alıyor. Bu özellik drone’u istediğiniz zaman başlangıç noktasına geri çağırmaya olanak tanıyor. Bu özellik uzaktan kumanda da yer alan eve dönüş çağrısı tuşuna basarak veya DJI Fly uygulaması üzerinden aktif hale geliyor. Drone’un standart modelinin fiyatı ise 7.399 TL. Drone’un detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DJI