reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM4

En iddialı kablosuz kulaklık Sony WF-1000XM4 için yeni indirim kampanyası

Şu anda piyasada satın alabileceğiniz en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olan Sony WF-1000XM4 için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Piyasadaki fiyatı 3.495 TL olan kulaklığın fiyatı 2.999 TL‘ye düştü. Gümüş renkli model için bu fiyat geçerliyken kulaklığın siyah renkli modelinin fiyatı ise 3.899 TL.

Hem ses hem de ANC performansıyla çok iddialı bir kablosuz kulaklık olan WF-1000XM4, özel olarak tasarlanan 6 mm‘lik sürücülerle geliyor. Bu sürücü sayesinde temiz ve güçlü bir ses performansı vadeden kulaklıkta V1 işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci yardımıyla ses kalitesi yükseliyor ve bozulma azaltılıyor.  Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan model arka planda oluşabilecek gürültüyü engelliyor. Özellikle toplu taşıma kullanan kullanıcılar için bu özellik faydalı görünüyor. Konuş ve sohbete başla özelliği otomatik olarak müziği duraklatıyor ve kullanıcılar bu sayede ortam sesini rahatlıkla duyabiliyor. Konuşma bittiğinde ise müzik otomatik olarak tekrar çalmaya devam ediyor. Konuş ve sohbete başla özelliği kullanıcıların seslerini tanıyor ve sese göre tepki veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM4 kaliteli ses performansı dışında uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor

Hüzmeleme mikrofonları ve kemik iletimi sensörü kullanan hassas ses algılama teknolojisi sesin karşı tarafa net ve doğru bir şekilde iletilmesini sağlıyor. Sadece kulaklıklar sadece 8 saate varan bir pil ömrü sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte kullanım süresi 24 saate kadar çıkıyor.
Sony

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın