reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 için çıkış çok yakında; işte bilinenler

Teknoloji devi Sony çok yakında Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık modelini tanıtacak gibi görünüyor. İşte bilinen detaylar;

Burada çok yakında diyoruz çünkü Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık kısa süre önce iki farklı resmi sertifika programına giriş yapmış durumda. İlk sızıntısı çok uzun zaman önce yapılan kulaklık, pazarda oldukça merak ediliyor.

Yukarıda görebileceğiniz gibi ilk sürüm kadar olmasa da büyük görünen ürün, kulak içi formunu devam ettiriyor. Halen şarj özellikli hanesini halen görmediğimiz WF-1000XM4, özellikle dışındaki altın kaplama bölüm ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni kablosuz kulaklık modelinde ortaya çıktığı kadarıyla yüksek çözünürlüklü LDAC ya da LHDC kodek desteklerini aktif olarak sunuluyor. WF-1000XM3’de bu desteği vermeyen firma, yeni modeli ile ses kalitesini artırıyor ve bu da kulaklığın seçim aşamasını birçok kişi kolaylaştıracak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık dikkat çekmeyi başarıyor

Tek şarjla 6 saat gibi oldukça iyi bir pil ömrü olacağı gelen sınırlı sayıdaki bilgiler arasında olan Sony WF-1000XM4, süreyi haznesiyle beraber 18 saate kadar çıkarabilecek.

Henüz fiyatı konusunda bir sızıntının yapılmadığı ürün, çıktığı zaman Türkiye’de de satılacak kablosuz kulaklık modelleri arasında yer alıyor. Bu açıdan ürün şimdiden Türkiye’de de ses getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max