reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 için yeni detaylar ve görseller çıktı

Merak edilen kablosuz kulaklık modellerinden Sony WF-1000XM4, bir kez daha gündemde. Model için görsel ve detaylar sızdırıldı.

Genel olarak beğeni toplayan Sony WF-1000XM3‘ün yerini alacak Sony WF-1000XM4, biliyorsunuz ilk defa ortaya çıkmadı. Ürün uzun süredir gündemde yer alıyor.

WalkmanBlog tarafından yapılan son sızıntı ise yeni bilgiler veriyor. Örneğin model ilk defa görünen yuvarlak hatlara sahip bir şarj özellikli hazne ile geliyor.

Bu haznenin kablosuz olarak şarj edilebileceği aktarılıyor. Hazne resmi kayıtlara göre kablo ile WF-1000XM3’ten daha hızlı şarj edilebiliyor.

Ana kulaklıklar ise sürpriz olmadığı üzere kulak içi formunu benimsiyor. Biraz büyük olduğu görülen kulaklıklar, genel olarak şık duruyor.

Sony’nin yeni modeli Sony WF-1000XM4 için birden fazla renk seçeneği sunacağı düşünülüyor. Şimdilik sadece siyah renk görünüyor.

Sony WF-1000XM4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM4, gelişmiş bir ANC yani aktif gürültü engelleme sunacak

WF-1000XM3 ile bu konuda beğeni toplayan Sony, bunu yeni modelinde çok ama çok daha da gelişmiş hale getirecektir.

Şimdilik hakkında başka bilginin olmadığı kablosuz kulaklık, çok ama çok yakında resmi olarak lanse edilecek. Resmi duyuru tam olarak haziran ayının hemen başında yapılabilir.

WF-1000XM3 Türkiye’de resmi olarak satıldığı için WF-1000XM4 modeli de çıktıktan hemen sonra Türkiye pazarına gelecektir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın