reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM4
Sony WF-1000XM4
Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 için tasarımda sürpriz bırakmayan görseller

Merak edilen kablosuz kulaklık modellerinden Sony WF-1000XM4, bir kez daha gündemde. Model için en net görseller gelmiş durumda.

Sony WF-1000XM3‘ün yerini alacak Sony WF-1000XM4 için Roland Quandt tarafından yapılan sızıntı ile tasarımda sürpriz kalmadı.

Model şimdilik sayfada gördüğünüz iki farklı renkte geliyor. Burada bize göre en çok siyah renk dikkat çekiyor.

Kablosuz olarak şarj edilebileceği bilinen yuvarlak hatlı ve eskiye nazara daha ufak bir hazne ile gelen WF-1000XM4, burada hızlı şarj da sunuyor. Hazne resmi kayıtlara göre kablo ile WF-1000XM3’ten daha hızlı şarj edilebiliyor.

Ana kulaklıklar ise daha önce de gördüğümüz üzere kulak içi formunu benimsiyor. Halen biraz büyük olduğu düşünülen kulaklıklar, genel olarak şık duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM4, gelişmiş bir ANC yani aktif gürültü engelleme sunacak

Daha önce de söylediğimiz gibi WF-1000XM3 ile bu konuda beğeni toplayan Sony, bunu yeni modelinde çok ama çok daha da gelişmiş hale getirecektir.

Şimdilik hakkında halen detaylı teknik bilginin olmadığı kablosuz kulaklık, çok ama çok yakında resmi olarak lanse edilecek. Resmi duyuru tam olarak haziran ayının hemen başında yapılabilir.

WF-1000XM3 Türkiye’de resmi olarak satıldığı için WF-1000XM4 modeli de çıktıktan hemen sonra Türkiye pazarına gelecektir.

Yeni modelin üst seviye kalitede kablosuz ses aktarım desteği yanında 3D ses desteği taşımasına da kesin gözüyle bakılıyor. Sony bu modeli uzun zamandır geliştiriyor.

Kablosuz kulaklığın resmi satış fiyatı ise halen sızdırılmayan detaylar arasında yer alıyor. Rakamın ufak olması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın