reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 için şaşırtan dış ekran boyutu ortaya çıktı

2021’in en çok merak edilen katlanabilir telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy Z Fold 3 için dış ekran boyutu ortaya çıkmış durumda.

Samsung, 2021’de büyük bir başka sürpriz olmaz ise iki farklı katlanabilir telefon ile karşımıza çıkacak. İşte bu modellerden birisi kesin olarak Samsung Galaxy Z Fold 3 olacak.

Firmanın amiral gemisi katlanabilir modeli Galaxy Z Fold 3, aktarıldığı kadarıyla dışında 5,4 inç boyutunda bir Super AMOLED ekran taşıyor. Bu gerçekten şaşırtıyor çünkü Galaxy Z Fold 2’nin dışında çok beğenilen 6,2 inç boyutunda bir ekran yer alıyordu.

Dış ekran boyutunu düşürecek olması şimdilik çok fazla hoş karşılanmayan telefon, bu değişikliği S Pen yüzünden alıyor gibi görünüyor. Telefon gövdesine entegre edilen S Pen, dış ekranın boyutundan çalmış izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 çok pahalı olacak

Tam 2 bin dolar bandında gelmesi beklenen telefon, bildiğimiz kadarıyla gücünü Snapdragon 888 işlemciden alacak.

Modelin içindeki Super AMOLED ekranın ise 7,7 inç boyutunda olacağı gelen sınırlı bilgiler arasında yer alıyor. Bu ekranda firmanın 120 Hz yenileme hızı sunacağı da aktarılıyor.

Bu arada biraz düşük bir ihtimal ancak Samsung’dan 2021 bitmeden bir üç noktadan katlanan “Z” formunda bir katlanabilir telefon modeli de gelebilir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max