reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Gelişmiş ekranlı Apple Watch Series 7 için indirim kampanyası

Apple‘ın geçtiğimiz yılın son çeyreğinde satışa sunduğu Apple Watch Series 7 için indirim fırsatı var. Piyasadaki en başarılı akıllı saatlerden biri olan Apple Watch Series 7’nin fiyatı 5.999 TL‘ye geriledi. Saatin tüm renk seçenekleri bu fiyata satın alınabiliyor. Akıllı saatin daha önceki fiyatın ise 6.299 TL idi.

Bir önceki modelden daha ince ekran çerçevelerine sahip olan yeni model büyük ekranıyla göze çarpıyor. Yedinci nesil model daha yuvarlatılmış köşelere sahip. Yeni modeli bir önceki modelden ayıran bir diğer fark ise hızlı şarj desteği. Yeni modeldeki şarj özelliği bir önceki modele kıyasla yüzde 33 daha hızlı.

Bir önceki modelde olduğu gibi yeni modelde de EKG özelliği bulunuyor. Yeni model kullanıcıların ne zaman bisiklet sürmeye başladıklarını algılamak için GPS, kalp atış hızı, ivmeölçer ve jiroskop verilerini analiz ediyor. Buna göre akıllı saat kullanıcıları bisiklet binerken uyarıp bisiklet antremanını açmalarını istiyor. Akıllı saatin gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, yeni mavi ve (PRODUCT)RED renklerinden oluşan beş farklı renk seçeneği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 en dayanıklı Apple Watch modeli olarak göze çarpıyor

Toza dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch olan Watch Series 7 aynı zamanda WR50 suya dayanıklılık sertifikasına da sahip. Çatlamaya karşı daha dayanıklı olan yeni model Watch Series 7, bisiklet süren kullanıcılara da yenilik sunuyor.
Apple Watch

İlginizi Çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı