reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy Fold 2 modelinin fiyatı netleşiyor

Samsung Galaxy Fold 2 için sağlam bir kaynaktan fiyata yönelik önemli bir bilgi geldi. Model beklendiği kadar ucuz olmayacak.

Samsung Galaxy Fold 2 hakkında biliyorsunuz geçtiğimiz hafta birçok önemli detay netlik kazandı. Yapılan büyük bir sızıntıya göre kesin olarak S Pen kalem ile yolda olan amiral gemisi katlanabilir telefon, tekrardan kısaca hatırlamak gerekirse dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel kullanıyor deniyor. S Pen’i Note serisi gibi gövdeye entegre edecek Galaxy Fold 2, yeni gelen bilgilere göre 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Daha önce 1.600 dolara seviyesinde olacağı iddia edilen telefon, sağlam kaynağa göre 1.880 dolar gibi fiyat ile karşımıza çıkacak. Bu da elbette üzücü görünüyor çünkü model yine gerçekten inanılmaz pahalı konumda. Ancak firmaların resmi açıklamasına göre bu tarz cihazlarda henüz daha düşük fiyat belirlemek mümkün değil. Huawei, çok yüksek fiyatına rağmen Mate Xs ile kar elde edemediğini açık şekilde belirtiyor. Benzer bir durumun Galaxy Fold için olduğu da düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı ilk sürümden daha iyi olacak

Bu açıdan sevindiren telefon, yine de çok kısıtlı bir kitleye hitap edecek. Resmi olarak Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz telefon, yüksek ihtimalle Galaxy Note 20‘ler ile beraber lanse edilecek. Modelin tasarımı ise direkt olarak yukarıdaki gibi olacak. Telefonun arkasında ise 12 megapiksel + 16 megapiksel + 64 megapiksellik bir kamera kurulumu yer alacak. Burada OIS de sunulacak.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!