reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Merak uyandıran Samsung Galaxy Fold 2 için önemli üretim gelişmesi

Galaxy Fold’un yerini alacak Samsung Galaxy Fold 2 için önemli bir gelişme ortaya çıkmış durumda. Model üretim hattına girdi deniyor.

Advertisement

Samsung Galaxy Fold 2 hakkında zaman zaman bilgiler geliyor. Yapılan büyük bir sızıntıya göre S Pen kalem ile yolda olan amiral gemisi katlanabilir telefon, yeni bilgilere göreyse seri üretime alınmış durumda. Bu açıdan ağustos ayında resmi olarak lanse edileceği aktarılan telefon, tasarımsal olarak yüksek ihtimalle sayfadaki tasarımı benimsiyor. Daha önce sızan bilgilere göre telefonun dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel kullanıyor. S Pen’i Note serisi gibi gövdeye entegre edecek Samsung Galaxy Fold 2, duyulduğu kadarıyla 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Daha önce 1.600 dolara seviyesinde olacağı iddia edilen telefon, daha sağlam bir kaynağa göre 1.880 dolar gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacak. Kamera tarafında telefonun arkasında 12 megapiksel + 16 megapiksel + 64 megapiksellik bir kamera kurulumu yer alacak. Burada OIS de sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 Türkiye’de de satılabilir

Fiyatı çok yüksek olmasına rağmen modelin Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Galaxy Fold’u Türkiye’de satışa sunmayan firma, hatırlarsınız daha sonra Galaxy Z Flip’in Türkiye’deki kullanıcılarla da buluşturmuştu. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtelim. Telefon Türkiye’ye gelirse 30 bin TL’ye ulaşabilir.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!