reklamı kapat

POPÜLER

2020 Ford Edge ST-Line

2020 Ford Edge ST-Line tanıtıldı; performansın tasarım yansımasına yakından bakın

Kısa süre önce tanıtımı gerçekleştirilen 2020 Ford Edge ST-Line, tasarım bazında beklentilerini ön planda tutan sportif kullanıcıları cezbetmeye çalışacak.

Geçtiğimiz ay içerisinde Focus RS’in üretimine son verdiğini açıklayarak performans sınıfında önemli bir üyeye veda eden Ford, buradaki süreci “ST” rozetiyle devam ettirecek. ST-Line donanım paketleri de teknik altyapı niteliğinde olmasa da görünüm ve donanım bazındaki farklılıklarıyla kullanıcılar için daha ulaşılabilir sportif seçenekler olacak. 2020 Ford Edge ST-Line da, bu felsefe doğrultusunda karşımıza çıkarılan son mode konumunda. Titanium ve ST versiyonlarının arasında yer alan model, tasarım bazında tatminkarlığı ön plana koyup beygir gücüne çok fazla ihtiyaç duymayanlar için ilgi çekici bir seçenek olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Ford Edge ST-Line teknik özellikleri

ST-Line paketi aslında ailenin diğer üyelerinden de alışık olduğumuz temel karakteristik dinamikleri beraberinde getiriyor. Görsel olarak, ST tarzı ızgara, gövde renkli tamponlar ve 20 inç parlak siyah alüminyum jantları ön planda. Versiyon üst paketlerde dahilinde olduğu için standart ekipman da bir hali geniş haliyle. Versiyon; LED aydınlatma, Android Auto ve Apple CarPlay ile SYNC 3 bilgi-eğlence sistemi, kablosuz bir akıllı telefon şarj pedi, gelişmiş aktif park yardımı ve dur-kalk özellikli uyarlanabilir hız sabitleme sistemi gibi güvenlik sistemlerinden oluşan Ford Co-Pilot360 Assist Plus paketi ile birlikte geliyor. Modelin kaputunun altında ise 2.0 litrelik EcoBoost dört silindir turbo motor var. 250 beygir güç ve 380 Nm tork üreten bu makine sekiz ileri otomatik şanzıman ve isteğe bağlı dört tekerlekten çekişli altyapıyla bir araya getiriliyor.

İlginizi çekebilir

Focus ve Cem Yılmaz’ı bir araya getiren reklam filmi