reklamı kapat

POPÜLER

Performans ve lüks dinamikler bir arada; Ford Puma ST-Line Vignale

ST paket öncesi karşımıza çıkarılan en süt seviyelerden olan Ford Puma ST-Line Vignale, sınıfında farklı bir deneyim arayanlara hitap edecek.

Uzun yıllar sonra bambaşka bir kategoride tekrar hayata döndürülen Ford Puma ailesi, yeni ST-Line Vignale donanım seviyesinin tanıtılmasıyla genişletildi. Sportif ST-Line ve lüks Vignale arasında bir köprü olan Puma ST-Line Vignale, segmentinde daha premium dinamiklerle kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışacak. Ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi dışarıda ve içeride karakteristik farklar getiren Vignale paketi, dışarıda ızgara, tampon, jant ve difüzörle fark edilecek. Standart olarak LED farlarla gelen modelde, B&O premium ses sistemi ve deri kaplı kokpit dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Puma ST-Line Vignale ile birlikte iki motor da karşımızda

Ford, yeni paketle birlikte Puma serisinde 1.5 litrelik EcoBlue dört silindirli turbo dizel motorunu da karşımıza çıkarttı. Altı ileri manuel şanzıman ile birlikte 118 HP gücü yere aktaran bu motor 100 kilometrede 4,5 litrelik ortalama tüketimle öne çıkıyor. Diğer bir parça da 1.0 litre EcoBoost turboşarjlı üç silindirli benzinli motorla karşımızda. 123 beygir güç üreten bu motorun 6 litrelik ortalama yakıt tüketimi yedi kademeli otomatik şanzımanla sunulıyor. Puma ailesinin genişlemesi henüz tamamlanmış değil. 2020 tamamlanmadan Puma ST’nin yaklaşık 200 beygir güç ve 290 Nm tork değerleriyle tanıtılması bekleniyor. Fiesta ST ile paylaşılan bu dinamiklerin Puma için nasıl bir sürüş deneyimi yaratacağı da merak konusu.

İlginizi çekebilir

Focus ve Cem Yılmaz’ı bir araya getiren reklam filmi