reklamı kapat

POPÜLER

Ford, elektrikli modelleri ile Autoshow'da yerini aldı

Ford Puma, 2021’e eğlenceli bir video ile merhaba dedi [İzle]

Ford Türkiye, 2020 senesinin sonuna geldiğimiz şu günlerde, yeni yıl kutlamaları amacıyla Yeni Ford Puma ile birlikte bir video hazırladı.

2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde Ford Türkiye, 2021 için ‘hoş geldin’ temalı bir reklam filmi hazırladı. Ford Puma’nın ileri teknolojilerine atıfta bulunan reklam filmi dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Kreatif çalışmalarını PunchBBDO’nun yürüttüğü yeni reklam filmi, mutlu bir ailenin yeni yıl hediyesi için sabırsızlanan çocuğunun Ford Puma’nın teknolojilerinden faydalanarak hediyesine kavuşmasını konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Osman Evre Tolga otururken yapımını ise Fantastic Entertainments üstleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Puma ve dikkat çeken özellikleri

Türkiye’de ‘Style‘ ve ‘ST-Line’ donanımları ile satışa sunulan Yeni Ford Puma, ‘Style’ donanımda 1.0lt EcoBoost 95PS PS Benzinli 6 ileri manuel ve 1.0L Ecoboost 125PS 7 ileri otomatik seçenekleri ile müşterileri bekliyor. ‘ST-Line’ donanımda ise 1.0L EcoBoost Hibrit 155PS 6 ileri manuel seçeneği ürün gamına ekleniyor. Puma’nın dikkat çekici tasarımı sportif ST-Line tasarım detayları ile birleşiyor. Parçalı deri döşeme tasarım, LED farlar, dijital yol bilgisayarı, kablosuz şarj ünitesi, B&O ses sitemi gibi donanımlar, stil sahibi ve dikkat çekmeyi seven, en iyiye sahip olmak isteyen müşterilere hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde karşımıza çıkan en şirin elektrikli